Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów

III Internetowy Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Leżajsku

➡Bartosz Kornowski ( kl.6,c6, klasa p. Sebastiana Raja)
I NAGRODA, nagroda specjalna
➡ Krzysztof Lenarczyk ( kl.III, II st, klasa p. Sebastiana Raja)

WYRÓŻNIENIE
➡ Grzegorz Witkowski] ( kl.VI, II st, dyplomant, klasa p. Sebastiana Raja) I NAGRODA, nagroda specjalna

III OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY,
LEŻAJSK, 20 08 2021

Pianisci z klasy Pana Sebastiana Raja otrzymali następuje nagrody w swoich grupach wiekowych:

BARTOSZ KORNOWSKI KL 6 C6  

1 NAGRODA i nagroda specjalna

Krzysztof Lenarczyk  kl 3 II st wyróżnienie 

Grzegorz Witkowski kl 6 II st, dyplomant

1 NAGRODA i nagroda specjalna 

INFORMACJA

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia Koncertu Laureatów z XVIII Żyrardowskiego Konkursu Młodych Pianistów. 
Film dostępny na  szkolnej stronie Facebook :
www.facebook.com/psmpaderewski

INFORMACJA

Uprzejmie informujemy, że uczestników XVIII Żyrardowskiego Konkursy Młodych Pianistów będzie oceniać jury w składzie:

Karol Radziwonowicz – przewodniczący jury
(UMFC w Warszawie, OSM II st. im.Z.Brzewskiego w Warszawie)

Prof.dr hab. Beata Cywińska ( AM w Łodzi, ZSM im.St.Moniuszki w Łodzi)

dr Georgij Polak (PSM I st w Szczecinie)  

Zapraszamy do śledzenia relacji z konkursu na naszej stronie Facebook:
https://www.facebook.com/psmpaderewski  

Pliki do pobrania:

!! Zmiana terminu nadsyłania zgłoszeń!!

Zgłoszenia na XXVIII Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów wraz z linkiem do nagrania prosimy przesyłać do  8 maja 2021.

W XVIII Żyrardowskim Konkursie Młodych Pianistów – edycja on-line zostali nagrodzeni nasi uczniowie:

Russell Orzechowski – fortepian, kl.I c6, naucz. Sebastian Raj- wyróżnienie w gr I
Bartosz Kornowski – fortepian, kl.VI c6, naucz.Sebastian Raj – wyróżnienie w gr III
Krzysztof Lenarczyk – fortepian, kl.III, II st, naucz.Sebastian Raj – wyróżnienie w gr IV

Szymon Kowalski – fortepian, kl.V, II st,naucz.Aldona Lepak – III nagroda oraz nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu I.J.Paderewskiego w gr.V

Wyniki XVIII Żyrardowskiego Konkursy Młodych Pianistów

I grupa

I nagroda

Drewnowski Tymon, nauczyciel Katarzyna Kaczorowska,

OSM I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

II nagroda ex aequo

Forgiel Marcel, nauczyciel Izabela Dulinska-Bolsewicz,

PSM I st. w Strzelinie

Aniela Reniecka,nauczyciel Małgorzata Kończewska,

ZSM im. K. Szymanowskiego w Toruniu

III nagroda ex aequo

Szymon Gośliński, nauczyciel Danuta Gościńska, ZSM im. A.Szeluty w Słupcy

Miłosz Moskwa, nauczyciel Marina Rusak,

PSM I st. im. W. J. Ciesielskiego w Gorzowie Wlkp.

IV nagroda ex aequo

Lena He-Woźniak, nauczyciel Agnieszka Korpyta,

PSM I stopnia nr 5 im. H.Wieniawskiego

Zofia Walczak, nauczyciel Mariola Tarczyńska,

PSM I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Koninie

wyróżnienia:

Hanna Kozioł, nauczyciel Anna Gębska PSM I st. im. Jana Kiepury w Sosnowcu

Russell Orzechowski, nauczyciel Sebastian Raj PSM I i II st im.I.J.Paderewskiego w Żyrardowie

II grupa

I nagroda

Szymon Kawa, nauczyciel Małgorzata Surowiak-Then,

ZPSM im.St.Moniuszki w Bielsku-Białej

wyróżnienie

Gałajda Karolina, nauczyciel Beata Grabalska-Dukaczewska,

PSM Grodzisk Mazowiecki

Marianna Reniecka, nauczyciel Małgorzata Kończewska,

ZSM im. K. Szymanowskiego w Toruniu

III grupa

I nagroda

Inga Pozorska, nauczyciel Elżbieta Pasierowska,

OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

II nagroda

Aleksander Rotkiewicz, nauczyciel Lidia Stecyk,

PSM I st. Nr 2 im. F.Chopina w Warszawie

III nagroda

Nadia Chowaniak, nauczyciel Aneta Kołbasa-Chorbak,

ZPSM im.St.Moniuszki w Bielsku-Białej

wyróżnienie

Bartosz Kornowski, nauczyciel SebastianRaj PSM I i II st im.I.J.Paderewskiego w Żyrardowie

Dymitr Szostak, nauczyciel Jolanta Tarnowska OSM im.I.J.Paderewskiego w Krakowie

IV grupa

I nagroda

Pacześny Filip, nauczyciel Danuta Gościńska,

PSM I i II st im.I.J.Paderewskiego w Koninie

oraz Nagroda za najlepsze wykonanie I. J. Paderewskiego

II nagroda

Michalczewska Gabriela, nauczyciel Anna Gębska,

ZSM w Sosnowcu

III nagroda

Walczak Kornelia, nauczyciel Joanna Ławrynowicz – Just,

OSM II st. im. Z. Brzewskiego w ZPSM Nr 1

wyróżnienia:

Krzysztof Lenarczyk, nauczyciel Sebastian Raj, PSM I i II st im.I.J.Paderewskiego w Żyrardowie

Szarpak Seweryn Julian, nauczyciel dr hab. Agnieszka Schulz – Brzyska,

PSM I i II st im. I.J. Paderewskiego w Chełmie

V grupa

Grad Prix konkursu

Justyna Żołnacz, nauczyciel Wilia Ochocka-Janusz,

ZPSM nr 4 im K. Szymanowskiego w Warszawie

I nagroda

Adam Zakrzewski, nauczyciel prof.Bronisława Kawalla,

ZPSM im.K.Szymanowskiego nr 4 w Warszawie

oraz Nagroda za najlepsze wykonanie I.J.Paderewskiego

II nagroda

Lewandowski Franciszek, nauczyciel Rafał Lewandowski,

SM I i II st im.Z.Noskowskiego w Gdyni

III nagroda ex aequo

Szymon Kowalski, nauczyciel Aldona Lepak,

PSM I i II st im.I.J.Paderewskiego w Żyrardowie

oraz Nagroda za najlepsze wykonanie utworu I.J.Paderewskiego

Dominika Rak, nauczyciel dr hab. Piotr Kępiński,

PZSM im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy


Do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIOWA
REGULAMIN
RODO ZKMP XVIII