Kadra

Dyrektor Szkoły
Wiesława Bińkowska-Chuda
 – audycje muzyczne

Wicedyrektor Szkoły
Iwona Bednarska
 – chór i emisja głosu

Wicedyrektor Szkoły
Sebastian Raj
– fortepian

Kierownik filii w Kaskach,
kierownik sekcji instrumentów dętych i perkusyjnych
Małgorzata Herrera-Szydłowska
 – puzon

Kierownik sekcji przedmiotów ogólnomuzycznych
Michał Niżyński
 – kształcenie słuchu, harmonia, formy muzyczne, orkiestra

Kierownik sekcji instrumentów smyczkowych i gitary
Katarzyna Horbowicz-Kinal
 – wiolonczela

Kierownik sekcji fortepianu i akordeonu
Marta Guzik
– fortepian, akompaniament


Nauczyciele:

Miłosz Aliszewski – fortepian, akompaniament
Justna Barbulant – skrzypce
Maciej Baranowski – fortepian, akompaniament
Robert Bidler – fortepian, akompaniament
Elżbieta Budnik – fortepian, akompaniament
Gabriela Chiżyńska – fortepian
Adam Czajkowski – orkiestra dęta w filii
Ludmiła Drobot-Kierzkowska – akompaniament
Katarzyna Dziubińska – kształcenie słuchu, harmonia,
zasady muzyki
Beata Grabalska-Dukaczewska – fortepian
Hubert Gruchała – saksofon w filii
Marta Guzik – akompaniament w filii
Ewa Jemielita – historia muzyki, literatura muzyczna
Monika Kasperczak – flet
Tomasz Kaszubowski – gitara
Damian Klonowski – fortepian
Dorota Konsek – fortepian
Katarzyna Kwiatkowska – fortepian, akompaniament
Andrzej Kwaśny – trąbka
Izabela Kwaśny – perkusja
Aldona Lepak – fortepian, akompaniament
Anastazja Levandovskaia-Koncewicz – fortepian
Tadeusz Leszek – kontrabas
Krystyna Majksner-Krzywicka – chór, orkiestra, zespół wokalny
Adam Maksymienko – akordeon
Kamila Malik – skrzypce
Łukasz Malina – klarnet w filii
Jerzy Matysiak – klarnet
Filip Mazur – trąbka w filii
Joanna Mazurek – fortepian
Krzysztof Mazurek – akordeon
Jolanta Michalak – perkusja w filii
Danuta Mirska – fortepian
Ryszard Morzykowski – klarnet
Anna Nikiciuk – flet
Ewa Nestorowicz – audycje muzyczne
Antonina Nidzworska – obój
Szymon Nidzworski – saksofon
Tomasz Ostaszewski – akordeon
Daniel Piotrowski – perkusja
Jadwiga Polak – biblioteka
Roman Protasik – altówka
Agnieszka Rogowiecka – flet
Małgorzata Sęk – wiolonczela
Zbigniew Słowik – harmonia, kształcenie słuchu, audycje muzyczne
Michał Sobiera – saksofon
Małgorzata Sroczyńska – wiolonczela
Judyta Stypułkowska-Szyszko – skrzypce
Tomasz Szcześniak – gitara
Piotr Szymanowicz – fortepian, akompaniament
Patrycja Szymańska – skrzypce
Katarzyna  Michalik-Wasiak – fagot
Krystyna Wasiak – kształcenie słuchu
Anna Wierzchowska – flet w filii
Bożena Wiśniewska – biblioteka
Izabella Włodarczyk – kształcenie słuchu, zasady muzyki,
formy muzyczne
Tadeusz Woliński – waltornia
Anna Wolniewicz – fortepian, akompaniament
Agnieszka Wolszczak – rytmika, kształcenie słuchu